Huisartspraktijk van Rhijn en van Brummen M.J.J. van Rhijn, H.J. van Brummen en S.M. Kuijer

Thesaurus
(1333) huisartsen
(1335) huisartsenpraktijken

Huisartsenpraktijk van Rhijn & van Brummen is gevestigd in gezondheidscentrum Oosterstraat. Naast meerdere paramedische disciplines zijn Benu apotheek Oosterstraat en fysiotherapie Oosterstraat ook in het gezondheidscentrum gehuisvest. Huisartsenpraktijk van Rhijn en huisartsenpraktijk van Brummen hebben een gemeenschappelijke balie, maar de patienten hebben wel hun eigen huisarts. In

Postadres

Oosterstraat 1
3742SK Baarn
Nederland

Bezoekadres

Oosterstraat 1
3742SK Baarn
Nederland

Subnaam organisatie
M.J.J. van Rhijn, H.J. van Brummen en S.M. Kuijer
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Utrecht
  • Gemeente: Baarn
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
2