Huiswerkbegeleiding Mets

Thesaurus
(471) bijlessen
(640) eindtoetsen basisonderwijs
(3937) huiswerkbegeleiding

Huiswerkbegeleiding Mets is er voor kinderen en jongeren met een stoornis in het autistisch spectrum (PDD-NOS, syndroom van Asperger), ADD of ADHD, dyslexie, dyscalculie of weinig zelfvertrouwen. En voor kinderen en jongeren die: het moeilijk vinden om hun dag te structureren, moeite hebben met (het plannen van) hun huiswerk, met

Postadres

Dokter W.M. Blomsingel 11
2922CC Krimpen aan den IJssel
Nederland

Bezoekadres

Dokter W.M. Blomsingel 11
2922CC Krimpen aan den IJssel
Nederland

E-mail adres
mariettemets@hotmail.com
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Krimpen aan den IJssel
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3