Huiswerkinstituut juffrouwjulia Vestiging Utrechtseweg

Thesaurus
(471) bijlessen
(552) brugklas
(12450) coaching
(3937) huiswerkbegeleiding

Huiswerkinstituut Juffrouwjulia biedt huiswerkbegeleiding, examenbegeleiding, basisschoolbegeleiding en bijles. Juffrouwjulia werkt met een digitaal huiswerkvolgsysteem waarin het maak- en leerwerk wordt opgenomen. Ouders hebben ook inzage in dit systeem. Zo kunnen zij de vorderingen zien van hun kind en hoe de dag verlopen is. Onder begeleiding of op

Postadres

Utrechtseweg 7
3811NA Amersfoort
Nederland

Bezoekadres

Utrechtseweg 7
3811NA Amersfoort
Nederland

E-mail adres
info@juffrouwjulia.nl
Subnaam organisatie
Vestiging Utrechtseweg
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Utrecht
  • Gemeente: Amersfoort
  • Plaats: Amersfoort
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3