Huiswerkinstituut SASPA

Thesaurus
(471) bijlessen
(3937) huiswerkbegeleiding
(2602) rekenen

Huiswerkinstituut SASPA helpt leerlingen met ADHD, PDDNOS of andere pervasieve stoornissen bij het aanbrengen van dagelijkse structuur. School is voor alle kinderen een belangrijk onderdeel van de dagelijkse taken. Dit kan veel stress en spanningen opleveren. SASPA kan hierbij hulp bieden. Zij maken samen met de leerling een planning, ondersteunen

Postadres

De Vos van Steenwijklaan 75
7902NP Hoogeveen
Nederland

Bezoekadres

De Vos van Steenwijklaan 75
7902NP Hoogeveen
Nederland

E-mail adres
Info@saspa.nl
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Drenthe
  • Gemeente: De Wolden
  • Plaats:
  • Provincie: Drenthe
  • Gemeente: Hoogeveen
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3