Hulpmiddelencentrum Winkellocatie Amersfoort

Thesaurus
(1357) hulpmiddelen

Het Hulpmiddelencentrum levert oplossingen voor minder valide mensen, maar ook producten die voorzien in een zorgbehoefte of comfortverhoging. Het zijn producten die mensen in staat stellen zo onafhankelijk en comfortabel mogelijk te functioneren, zowel thuis als in de werkomgeving. De vestiging Rotterdam (plaats per vestiging verschillend) levert en onderhoudt de

Postadres

Vanadiumweg 15
3812PX Amersfoort
Nederland

Bezoekadres

Vanadiumweg 15
3812PX Amersfoort
Nederland

E-mail adres
info@hulpmiddelencentrum.nl
Subnaam organisatie
Winkellocatie Amersfoort
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Utrecht
  • Gemeente: Amersfoort
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3