Humanitas Afdeling Haarlemmermeer

Thesaurus
(8641) administratieve ondersteuning
(460) bezoekwerk
(11864) maatjesprojecten
(1883) mantelzorg
(2628) respijtzorg
(7053) rouwbegeleiding
(2813) sociale contacten
(3167) vakantie
(3383) vrijwilligersorganisaties

Humanitas komt op voor een samenleving waarin mensen actief vorm geven aan hun eigen leven en verantwoordelijkheid nemen voor het samenleven met elkaar. Deze humanistische uitgangspunten vertaalt Humanitas in diensten van-mens-tot-mens op de gebieden van welzijn, wonen en zorg. De dienstverlening is veelal kleinschalig (maatjescontacten, huisbezoek), persoonlijk (van-mens-tot-mens) en wordt

Postadres


Hoofddorp
Nederland

Bezoekadres


Hoofddorp
Nederland

E-mail adres
haarlemmermeer@humanitas.nl
Subnaam organisatie
Afdeling Haarlemmermeer
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Noord-Holland
  • Gemeente: Haarlemmermeer
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3