Humanitas Lansingerland Home-Start

Thesaurus
(11980) Home-Start
(2469) praktische dienstverlening
(3383) vrijwilligersorganisaties

Home-Start van de vereniging Humanitas is een programma dat (opvoedings)ondersteuning, praktische hulp en emotionele steun biedt aan ouders met tenminste één kind tot 18 jaar. De vrijwilligers van Home-Start, die zelf ervaring hebben met opvoeden, gaan wekelijks bij 'hun' gezin op bezoek om emotionele en praktische steun te bieden.

Postadres

Dorpsstraat 5
2665BG Bleiswijk
Nederland

Bezoekadres

Dorpsstraat 5
2665BG Bleiswijk
Nederland

E-mail adres
home-start.lansingerland@humanitas.nl
Subnaam organisatie
Home-Start
Telefoonnummer
Toon NAW
On
Gebied
  • Provincie: Zuid-Holland
  • Gemeente: Lansingerland
  • Plaats:
Uitsluiten zoekresultaten
Off
Publicatie wijzigingsdatum
Dutch
Score
3